0 (216) 383-5151

Trafik Kazası Tazminatı

Yazı Boyutu

Yaşadığınız Trafik Kazası Sonucunda Oluşan Bedeni Hasar Durumuna Göre "410 bin TL"ye kadar tazminat hakkınız olabilir...

 

UZMAN YARDIMI ALIN


Bu konu sonuç olarak bir sigorta konusudur. Bu yüzden hakettiğiniz miktarı alabilmek ya da eksik almamak için mutlaka sigorta mevzuatına hakim, bürokrasiyi bilen ve güvenilir profesyonel firmalarla çalışmaya özen gösterin.

MAĞDURİYETİNİZİ GİDERMEK İSTERKEN TEKRAR MAĞDUR OLMAYIN


Piyasada isimsiz kişilerin vaatlerine itibar etmeyin, Kuruluş Yıllarını, Deneyimlerini ve Tecrübelerini kontrol edin. Tazminat rakamlarının yüksek olması art niyetli ya da işi bilmeyen bir çok kişinin de iştahını kabartmaktadır. Bu tip kişlerden uzak durun ve mutlaka konusunda uzman ve güvenilir firmaları tercih edin.
Lider Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti olarak , tüm Türkiye'de uzman bedeni hasar, uzmanlarıyla hizmet vermekte olup tazminat haklarınızı alana kadar sizden Herhangi sebeple ASLA para talep etmez...

Şirketimiz önce mağdurun hak sahibi var ise ve şirketimize yetki verirse işi sonuna kadar takip eder ve sonuçlandırana kadar ücret talep etmez. Tazminat mağdurun hesabına geçtikten sonra Yüzdelik Komisyon Kısmını ister.

 

Türkiyede Tek iso 9001 - 2015 Kalite Belgesine sahip Olan ilk ve Tek Firma Lider Hasar Danışmanlık Şirketidir...